• Spółka BESTGUM POLSKA w gronie najdynamiczniejszych firm w Polsce

  21.11.2022

  BESTGUM POLSKA, spółka należąca do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, znalazła się w rankingu najdynamiczniejszych polskich przedsiębiorstw, których finansowe wyniki zbadał Instytut Europejskiego Biznesu.

  Więcej
 • PGE GiEK głównym sponsorem Akademii Gwardia Opole

  13.10.2022

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE sponsoruje superligową drużynę piłki ręcznej mężczyzn w województwie opolskim - KPR GWARDIA OPOLE.

  Więcej
 • Elektrownia Opole świętowała Dzień Energetyka

  06.09.2022

  Uroczysta gala z okazji Dnia Energetyka w Elektrowni Opole należącej do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, zorganizowana 2 września 2022 r. w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu, zgromadziła liczne grono opolskich energetyków i zaproszonych gości. Podczas spotkania uczczono także jubileusz 40-lecia zakładowego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK.

  Więcej
 • „Energetyczne Tornistry” od PGE GiEK dla pierwszaków z okolic Opola

  31.08.2022

  Pierwszoklasiści z regionu opolskiego, w którym funkcjonuje Elektrownia Opole, otrzymali od spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE 25 tornistrów z pełnym wyposażeniem.

  Więcej
 • Dzień Energetyka 2022

  10.08.2022

  de2022_zyczenia_zarzad_na_www.jpg
  Więcej
 • PGE GiEK doceniona za innowacyjny projekt

  17.05.2022

  Spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE otrzymała Srebrny Laur Innowacyjności w XI konkursie Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej za projekt usuwania boru ze ścieków w instalacji mokrego odsiarczania spalin w Elektrowni Opole.

  Więcej
 • PGE GiEK: W okolicy Elektrowni Opole zasadzono „Las Pełny Energii”

  14.04.2022

  Wraz z początkiem wiosny, spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE we współpracy z Nadleśnictwem Opole zorganizowała w okolicy Elektrowni Opole akcję sadzenia „Lasów Pełnych Energii”. Dzięki akcji, opolskie lasy wzbogaciły się o 3000 sadzonek nowych drzew.

  Więcej
 • Odpowiedzialna gospodarka wodna w PGE GiEK

  22.03.2022

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy  PGE  przypomina, jaką rolę odgrywa woda w produkcji energii elektrycznej. Światowy Dzień Wody, przypadający na 22 marca, jest dobrą okazją do podsumowania działań związanych z odpowiedzialnym gospodarowaniem wodą w Spółce.

  Więcej
 • Elektrownie PGE GiEK po raz kolejny z certyfikatami EMAS za działania prośrodowiskowe

  22.11.2021

  Elektrownia Opole oraz Elektrownia Dolna Odra, oddziały spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, zostały wyróżnione certyfikatami EMAS, które przyznawane są podmiotom wdrażającym najlepsze rozwiązania z zakresu ochrony środowiska oraz ekoinnowacji.

  Więcej
 • PGE GiEK sponsorem Akademii Gwardia Opole

  19.11.2021

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, spółka z Grupy PGE, została tytularnym sponsorem Akademii Gwardia Opole organizującej szkolenie umiejętności w piłce ręcznej dzieci i młodzieży. Od 2 listopada 2021 r. akademia nosi nazwę PGE GiEK Akademia Gwardia Opole.

  Więcej

Nasze oddziały

elopole_site